14/15 – Zajęcia ogrodnicze w grupie Promyczki
10 kwietnia 201514/15 – Zajęcia ogrodnicze grup Kropelki i Obłoczki.
14 kwietnia 2015Dziś nasze kochane przedszkolaki wybrały się wraz z opiekunami na niezapomnianą wycieczkę do biblioteki. Nasze dzieci z chęcią oraz oraz uśmiechem na twarzy słuchały bajek i uczestniczyły w zabawach zorganizowanych przez panie bibliotekarki. Uwieńczeniem spotkania było rozdanie medali „Małego Czytelnika” oraz słodki poczęstunek. Jeszcze raz gorąco dziękujemy pracownikom Biblioteki Pedagogicznej w Hrubieszowie za serdeczne przyjęcie i miłą zabawę.



